Kdo jsem?

Vítám vás na mém webu. Jmenuji se Marek Mesiereur a vytvořím pro Vás předměty ze dřeva přímo na míru vaším požadavkům.

Truhlářství Mesi - více než přesná práce

Marek Mesiereur

Truhlařina je moje vášeň. Vlastní truhlářství provozuji již od roku 2005. Miluji přesnou a precizní práci. Zaměřuji se vždy na perfektní zpracování a kvalitní výsledek, který nadchne mě i mé klienty. Pro své klienty připravuji jak nábytek a různá domácí vybavení, tak rozsáhlé restaurační práce a opravy již existujících dřevěných předmětů.

  • Pracuji pouze s kvalitním dřevem (masiv)

  • Příznivé ceny

  • Maximální preciznost a kvalita výrobků

  • Truhlářské i restaurační práce

  • Splnění dohodnutých termínů

Truhlářství Mesi - více než přesná práce

Co pro Vás vyrobím?

Ze dřeva pro Vás vyrobím prakticky vše na co si jen pomyslíte od malých po střední rozměry. Pro představivost pro jsme pro mé klienty připravil již celou řadu produktů. Stoly, kuchyňské linky, židle, postele, skříně jak vestavěné tak stojící, schody, pergoly, konferenční stolky, boudy pro psy, křesla a mnoho a mnoho dalšího. Mimo jiné jsem také renovoval již celou řadu dřevěných výrobků. Zabývám se jak renovací tak šelákovou politurou, opravou rýh, přeleštěnímnanesením nové politury. Dokážu pro Vás také konstrukčně zpevňovat již povolené spoje.

Truhlářství Mesi - více než přesná práce
Truhlářství Mesi - více než přesná práce

Truhlářská zakázková výroba

Vyrobíme pro Vás dřevěné výrobky na zakázku přesně podle Vašich stanovených požadavků. Vyrábíme širokou škálu předmětů – stoly, postele, skříně, vestavěné skříně, kuchyňské vybavení, šatny, schody, knihovny, atypický nábytek a mnoho dalšího co Vás jen napadne.

Truhlářské služby
Truhlářství Mesi - více než přesná práce

Restaurování dřevěných předmětů

Stárne Váš oblíbený předmět pod tíhou času? Předejte ho profesionálům. Provedeme odbornou restauraci dřevěných předmětů. Opravíme Vám oblíbený kus nábytku či jiný druh předmětu.

Restaurační služby